Najlepsze co oferuje serwis ploterów w okolicy Poznania

Odzyskiwanie danych serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to narzędzie, które może pomóc w odzyskaniu utraconych lub usuniętych plików z telefonu. Możesz również odzyskać utracone zdjęcia, kontakty i bazy danych z urządzenia. Istnieją pewne powszechne problemy, które sprawiają, że dane są trwale utracone na urządzeniach z systemem Android. Aby uniknąć tych problemów, należy uniemożliwić telefonowi korzystanie z nowych magazynów danych, takich jak nagrywanie filmów, aktualizowanie aplikacji lub pobieranie nowych rzeczy. Niektórzy użytkownicy Androida skarżą się, że oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida nie odzyskuje ich danych, ponieważ dane są nadpisywane.

Odzyskaj usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli jesteś na telefonie lub tablecie z systemem Android, mogłeś przypadkowo usunąć pliki lub całkowicie je stracić. Na szczęście oprogramowanie może odzyskać usunięte pliki. To oprogramowanie będzie skanować kartę SD, aby znaleźć utracone pliki. Pozwoli nawet na podgląd odzyskanych plików przed przywróceniem ich na komputer. Jeśli straciłeś dużo danych, możesz być zainteresowany funkcją Deep Scan, która wyszuka utracone pliki jeszcze dalej.

Istnieje kilka różnych rodzajów oprogramowania do odzyskiwania danych dostępnych dla urządzeń z systemem Android. Niektóre z nich są w stanie odzyskać pliki audio lub muzyczne, a także utracone lub usunięte pliki tekstowe. Niektóre z nich mogą nawet odzyskać historię połączeń, w tym czasy trwania połączeń. Możesz także odzyskać utracone lub usunięte wiadomości WhatsApp. To oprogramowanie działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android, kartach SD i wersjach OS.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania, podłącz urządzenie z systemem Android i włącz tryb debugowania USB. Następnie wybierz typy plików, które chcesz przeskanować. Opcja „Wybierz wszystko” będzie skanować wszystkie pliki, ale jeśli chcesz skanować określone typy, możesz odznaczyć opcję, aby skanować tylko dla określonych typów plików.

Android Data Recovery to świetny sposób na odzyskanie usuniętych lub utraconych plików z urządzeń z systemem Android. Podczas gdy oprogramowanie do odzyskiwania danych Android nie może całkowicie przywrócić plików, pomoże Ci odzyskać dane. Programy te są skutecznym sposobem na odzyskanie utraconych plików. Może nawet pomóc odzyskać ważne wiadomości z telefonu lub tabletu z systemem Android.

Jeśli usunąłeś lub straciłeś pliki na urządzeniu z systemem Android, powinieneś najpierw upewnić się, że wykonałeś kopię zapasową danych. Następnie możesz przywrócić dane z telefonu lub tabletu za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Ta metoda jest przydatna, jeśli urządzenie było używane przed usunięciem. Jednak ta metoda nie jest najwygodniejszym sposobem na odzyskanie usuniętych lub utraconych plików z urządzeń z systemem Android.

Użytkownicy systemu Android mogą również przywrócić usunięte lub utracone pliki za pomocą Google Backup, usługi opartej na chmurze. Aplikacja działa poprzez tworzenie kopii zapasowej danych przy użyciu konta Google. Wystarczy się zalogować i wybrać typ urządzenia oraz wybrać pliki, które chcemy przywrócić.

Odzyskaj usunięte lub utracone zdjęcia

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś zdjęcie na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je łatwo odzyskać za pomocą oprogramowania o nazwie Android data recovery. Ta aplikacja pozwoli Ci przywrócić zdjęcie z karty SD. Aby to zrobić, musisz najpierw włączyć debugowanie USB w telefonie i zainstalować sterownik USB. Należy również zaznaczyć pole wyboru Zdjęcia przed skanowaniem. Następnie należy wybrać tryb skanowania – szybki lub głęboki. Możesz również rootować swoje urządzenie w celu głębszego skanowania, aby oprogramowanie mogło prawidłowo wykryć usunięte zdjęcia.

Urządzenia z systemem Android mają potężne funkcje aparatu. Istnieje wiele powodów, dla których użytkownik może przypadkowo usunąć zdjęcia ze swojego urządzenia. Jeśli jesteś jedną z tych osób, prawdopodobnie nie wykonałeś kopii zapasowej swoich zdjęć. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby odzyskać usunięte zdjęcia. Korzystanie z programu do odzyskiwania danych dla Androida może być odpowiedzią na Twoje problemy.

Telefony z systemem Android wyposażone są w kartę SD, na której można przechowywać zdjęcia. Większość tych kart posiada oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć, które pozwala odzyskać stamtąd usunięte zdjęcia. Aby skorzystać z oprogramowania, będziesz musiał podłączyć swoje urządzenie do komputera. Będziesz musiał również upewnić się, że karta SD jest podłączona do komputera, aby zapobiec uszkodzeniu telefonu. Kreator odzyskiwania danych może cofnąć większość popularnych typów plików graficznych. Może nawet naprawić uszkodzone pliki JPG/JPEG automatycznie. Co najlepsze, przywróci usunięte zdjęcia z ich oryginalnej ścieżki i nazwy pliku.

Możesz również przywrócić usunięte zdjęcia za pomocą Zdjęć Google. Ten program może pomóc odzyskać do dwóch gigabajtów zdjęć. Aplikacja może być również używana do odzyskiwania wiadomości tekstowych. Po zakończeniu procesu odzyskiwania, odzyskane zdjęcia można zapisać na komputerze. Jeśli chcesz odzyskać usunięte zdjęcia w telefonie z systemem Android, możesz użyć darmowego oprogramowania, takiego jak to.

Oprogramowanie, które wybierzesz, powinno mieć możliwość odzyskania trwale usuniętych plików. Zalecane jest uaktualnienie do profesjonalnej wersji oprogramowania, jeśli chcesz odzyskać więcej danych. Wersja upgrade pozwoli Ci na skanowanie w poszukiwaniu usuniętych zdjęć i ich podgląd.

Odzyskaj utracone kontakty

Jeśli chcesz odzyskać utracone kontakty z Androida, masz kilka opcji. Po pierwsze, jeśli masz konto Google, możesz go użyć do przywrócenia usuniętych kontaktów z Androidem za pośrednictwem Gmaila. Ale jeśli nie masz konta Google, możesz nie być w stanie odzyskać kontaktów, chyba że wykonałeś ich kopię zapasową na komputerze.

Jeśli usunąłeś swoje kontakty mniej niż 30 dni temu, możesz spróbować je odzyskać poprzez Gmaila. Sztuczka polega na zalogowaniu się na swoje konto Gmail i wybraniu „Kontakty” z rozwijanego menu. Jeśli kontakty nadal tam są, musisz zresynchronizować swoje urządzenie z Androidem, aby uzyskać do nich dostęp.

Po podłączeniu urządzenia z systemem Android do komputera, otwórz oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida. Oprogramowanie będzie skanować urządzenie, a następnie wyświetlić pliki, które są możliwe do odzyskania. Możesz wyświetlić podgląd każdego z odzyskanych plików, aby upewnić się, że odzyskujesz prawidłowe dane. Gdy jesteś zadowolony z wyników, możesz je wyeksportować w wybranym formacie.

Możesz także użyć aplikacji Android Contacts Recovery, aby przywrócić usunięte kontakty z urządzeń z systemem Android. Ta aplikacja jest darmowa i można ją pobrać bezpośrednio na komputer. Następnie możesz go użyć do zlokalizowania i odzyskania kontaktów, które straciłeś podczas przywracania ustawień fabrycznych. Aplikacja oferuje również szczegółowe instrukcje dotyczące wykonywania tego procesu. Po zainstalowaniu aplikacji podłącz telefon do komputera. Upewnij się, że zainstalowałeś sterownik urządzenia na swoim komputerze.

Istnieje wiele innych sposobów na odzyskanie utraconych kontaktów z Androida. Jednym ze sposobów jest utworzenie kopii zapasowej kontaktów z Androida na Gmailu lub Google Drive. Po drugie, możesz również spróbować przywrócić utracone kontakty z Androida za pomocą profesjonalnego narzędzia. Może to być niezwykle trudne, ale warto spróbować. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Odzyskaj utracone bazy danych

Na szczęście istnieje program, który może odzyskać utracone bazy danych Androida i przywrócić je do oryginalnych lokalizacji. Nazywa się extundelete i może pomóc w znalezieniu pliku, którego potrzebujesz, przeszukując dziennik systemu plików w poszukiwaniu starych kopii inodów. Informacje zawarte w tych inodach mogą pomóc w zlokalizowaniu utraconego pliku w systemie plików, umożliwiając dopasowanie numerów inodów do nazwy pliku. Zanim wypróbujesz tę metodę, musisz zamontować obrazowaną partycję userdata. Jeśli wykonałeś kopię zapasową urządzenia przy użyciu metody chip-off, partycja danych użytkownika jest prawdopodobnie imaginowana.

Wielu użytkowników systemu Android ceni sobie wygodę cyfrowej pamięci masowej i przechowuje tony danych. Dzięki temu mają łatwy dostęp do potrzebnych plików, gdy są potrzebne, i zachowują je bezpiecznie. Jednak dane mogą być przypadkowo usunięte z wewnętrznej pamięci masowej lub utracone z różnych powodów. Jednak dzięki odpowiedniemu narzędziu do odzyskiwania danych możliwe jest odzyskanie wszystkich utraconych danych.

Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania danych na Androida jest łatwe i bezpłatne. Skanuje ono kartę pamięci urządzenia i organizuje dane w kategorie. Możesz również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Najlepsze jest to, że programy te obsługują szeroką gamę systemów plików, w tym JPG, PNG, GIF i BMP.

Android narzędzia do odzyskiwania danych może również pomóc odzyskać utracone pliki z klientów poczty elektronicznej. Programy te kawałek razem odzyskać dane i przywrócić go w formacie, który jest łatwy do wykorzystania. Są one niezwykle przydatne w odzyskiwaniu utraconych danych, więc nie wahaj się ich wypróbować. Tylko upewnij się, że używasz ich tak szybko, jak to możliwe!

Dobry android oprogramowanie do odzyskiwania danych będzie w stanie odzyskać utracone dane z wewnętrznej pamięci telefonu, jak również karty SD. Może odzyskać usunięte kontakty, e-maile, filmy, zdjęcia i dokumenty, a także historię czatu. Obsługuje również dźwięk. Oprogramowanie działa z różnymi urządzeniami, w tym smartfonami i tabletami.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]