Najlepsze co oferuje serwis ploterów w okolicy Poznania

Ploter 162 TS pochodzi z serii ploterów Rho

Ploter 162 TS pochodzi z serii ploterów Rho

i wyposażony jest w system druku Quadro Array.
Ploter Naniva serii FR to urządzenie nadające się do wykorzystania w agencjach reklamowych, drukarniach czy zakładach produkcyjnych. Drukuje na prawie wszystkich materiałach o grubości do 30mm. Drukarka FR740 może zastępować starsze konstrukcje.

Naniva FR 740 to drukarka, która umie zadrukowywać podłoże w roli o szerokości 1,8m oraz na sztywnych powierzchniach 1,8 x 2,7 m. Dostawiane stoły umożliwiają drukowanie na mediach o grubości do 30mm. Ploter posiada dwie głowice Epson DX5. Ten model plotera umożliwia druk z dużą prędkością a jednocześnie wydruk nie traci na jakości. Taka konstrukcja pozwala pracować w konfiguracji jedna głowica CMYK, a druga białym. Zastosowany system przewijanego stołu z trzema sekcjami podsysu materiału pozwala optymalnie Prowadzony materiał jest w sposób optymalny, rozwijany z roli lub sztywny. Druk wspomagany jest przez system RIP PhotoPrint. Pozwala to w pełni wykorzystać możliwości plotera oraz optymalizuje zużycie atramentów, a co najważniejsze, wydruki mają prawidłową kolorystykę. Wśród ploterów dostępnych na rynku, ten posiada atrakcyjną korelację cena – jakość.

Jeśli zależy nam na żywych kolorach, to model drukarki iPF605 wielkoformatowej będzie dobrym rozwiązaniem. Tutaj drukarka korzysta z 5 kolorów atramentów wodnych i pigmentowych. Standardowo obsługuje nośniki w formacie 24 cali, nadaje się do zastosowań CAD i GIS dzięki doskonałemu odwzorowaniu linii.

Drukarka iPF605 wykorzystuje technologię atramentową opracowaną specjalnie z myślą o drukowaniu szczegółowych dokumentów biznesowych oraz o zastosowaniach inżynierskich, które wymagają drukowania doskonałych linii, drobnego tekstu, szczegółowych schematów i tabel. Ta wyjątkowa technologia zwiększa przyczepność atramentu do nośnika i minimalizuje rozlewanie kolorów. Odwzorowanie obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości 2400 x 1200 dpi.

Co wyróżnia ten model? – Naprawa ploterów HP Poznań

Na pewno wyjątkowo krótki czas drukowania. Są to33 sekundy dla wydruku roboczego w formacie A1. Ta drukarka iPF605 znacznie ułatwi nam życie, bowiem dzięki niej w szybki sposób utworzymy dowolne wydruki i nie będziemy do tego potrzebowali specjalisty.

Idealne do specjalistycznych zastosowań CAD

Z tą myślą, została o, aby można ją było wykorzystywać do specjalistycznych zastosowaniach CAD. Drukarka obsługuje takie formaty plików CAD: HP-GL/2 i HP RTL i ma wbudowany sterownik HDI dla systemu Windows. Nawet najbardziej złożone pliki mogą zostać z łatwością przetworzone przy pomocy pamięci 256 MB. Ponadto wbudowana gilotyna profesjonalnie wykańcza zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.