Najlepsze co oferuje serwis ploterów w okolicy Poznania

Outsourcing IT Poznań

Outsourcing IT Poznań

Outsourcing IT PoznańOutsourcing IT w Poznaniu to kompleksowe wsparcie informatyczne dla Twojej firmy. Oddaj swoją infrastrukturę informatyczną w ręce specjalistów. Zapewniamy kompleksowe doradztwo informatyczne oraz profesjonalną opiekę IT na terenie Poznania i okolic.

Głównymi zaletami outsourcingu IT są:

 • Brak wysokich kosztów stałych zatrudnienia
 • Profesjonalna opieka informatyczna świadczona przez cały zespół inżynierów IT
 • Dostęp do wiedzy doświadczonych ekspertów
 • Elastycznie wybrany przez Ciebie poziom kosztowy
 • Gwarantowane czasy reakcji na zgłoszenia i awarie

Skup się na biznesie, a złożony świat technologii IT pozostaw nam! Outsourcing IT z Poznania to jest to czego ci trzeba!
Coraz więcej klientów, zainteresowanych jest kompleksową obsługą informatyczną swoich firm – od zakupu pojemnika z tuszem czy tonera do drukarki, poprzez stałą opiekę serwisową sprzętu IT, aż po administrowanie siecią lokalną lub serwerami internetowymi. Dokładnie taki jest profil naszej działalności:

 • opieka informatyczna firm w Poznaniuadministrowanie systemów informatycznych (stała opieka serwisowa)
 • Outsourcing IT w Poznaniu
 • serwis sprzętu komputerowego
 • odzyskiwanie danych
 • sieci – instalacja i serwis, okablowanie strukturalne
 • rozbudowy i modernizacje
 •  profesjonalna opieka informatyczna firm w Poznaniu
 • zestawy komputerowe
 • oprogramowanie, w tym: oprogramowanie na zlecenie (aplikacje webowe), antywirusowe oraz systemy zaporowe (firewall)
 • urządzenia peryferyjne
 • podzespoły i akcesoria komputerowe
 • konserwacja (profesjonalne czyszczenie sprzętu komputerowego)
 • kompleksowa obsługa informatyczna firm z Poznania
 • doradztwo techniczne
 • szkolenie
 • usługi internetowe

Stabilnie i sprawnie działający sprzęt komputerowy wraz z odpowiednio dobranymi do potrzeb urządzeniami peryferyjnymi, wykorzystanie nowoczesnych technik komunikacji i marketingu (INTERNET) – niezaprzeczalnie stanowi w dzisiejszych czasach podstawę działania nowoczesnej firmy. Usługi Outsourcingu IT w Poznaniu wspomagają te procesy wydatnie.

opieka informatyczna firm w Poznaniu

obsługa informatyczna firm z PoznaniaADMINISTRACJA SERWERAMI HOSTINGOWYMI

Naszą specjalnością jest administracja serwerami opartymi o sysem Linux. W tym zakresie opieka informatyczna firm w Poznaniu przynosi doskonałe rezultaty. Oprócz administracji tego typu serwerami, zajmujemy się ich monitoringiem 24/7 (monitoring reakrywny i proaktywny), konfiguracją, modyfikacją funkcjonalności, optymalizacją, utwardzaniem, pisaniem specjalizowanych skryptów w BASH/SH/AWK, przeciwdziałaniem atakom, itp.

DMINISTRACJA SERWERAMI APACHE, NGINX, PHP, MYSQL, POSTGRESQL, JABBER, PROXY, ITP

Świadczymy usługi z zakresu administracji serwerami WWW, bazodanowymi, firewallami, serwerami proxy, serwerami dedykowanymi i serwerami VPS klastrami serwerów, klastrami HA, serwerami wirtualizacji (VMWARE/XEN/XEN SERVER/KVM/HYPER-V, itp).

ANALIZY I AUDYTY BEZPIECZEŃSTWA INFRASTRUKTURY IT

Zajmujemy się analizą bezpieczeństwa sprzętu, oprogramowania i infrastruktury informatycznej w firmach produkcyjnych, usługowych oraz w firmach informatycznych. Podczas wykonywania tego typu analiz i audytów, wyszukujemy wszelkiego typu podatności oraz punkty ryzyka, które powinny zostać zabezpieczone w firmie w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa od strony sieci wewnętrznej oraz z sieci Internet. Sprawdzamy istniejące zabezpieczenia i analizujemy na ile są wystarczające bądź nie. W przypadku wykrytych potencjalnych zagrożeń doradzamy jak usprawnić infrastrukturę i oprogramowanie aby je wyeliminować w najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób, w celu minimalizacji ryzyka i zagrożeń.

WDROŻENIA I MIGRACJE NA SYSTEMY LINUX

Świadczymy usługi migracji komputerów desktop oraz serwerów na systemy Linuksowe oraz na wolne oprogramowanie (FLOSS) w celu zmniejszenia kosztów TCO oraz optymalizacji ROI. Wiele systemów z powodzeniem można zastąpić wolnym oprogramowaniem FLOSS, przy jednoczesnym podniesieniu poziomu bezpieczeństwa, zarówno na komputerach desktop oraz na serwerach. Znaczna część komercyjnego drogiego oprogramowania może być zastąpiona oprogramowaniem FLOSS, dzięki czemu można osiągnąć spore oszczędności. Opieka informatyczna firm w Poznaniu oprócz oszczędności oprogramowanie FLOSS w większości przypadków daje dostęp do szerszej funkcjonalności, która w zamkniętych programach nie jest dostępna lub wymaga zakupu dodatkowych licencji. Posiadamy w tym temacie ogromne doświadczenie, a na swoim koncie posiadamy wiele tego typu udanych migracji.

DOSTARCZANIE SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

Dostarczamy sprzęt i oprogramowanie na zamówienie klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami, nasze ceny są atrakcyjne.

ADMINISTRACJA SIECIĄ, SERWERAMI I INFRASTRUKTURĄ IT

Świadczymy usługi z zakresu administracji infrastrukturą IT firm i instytucji.

KONFIGURACJA USŁUG, SYSTEMÓW, SERWERÓW I STANOWISK PC

Każda firma musi posiadać własne wewnętrzne systemy reklamy, komunikacji wewnątrz firmy, komunikacji z klientami, systemy obiegu dokumentów, itp. Pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania, zainstalować je, wdrożyć i przeszkolić do ich obsługi pracowników.

MONITORING I KONSERWACJA INFRASTRUKTURY

Każdy sprzęt się prędzej, czy później zepsuje. Sprzęt zaniedbany, niekonserwowany jest bardziej narażony na awarię, niż sprzęt zadbany. Pomagamy należycie zadbać o infrastrukturę firmy, by służyła jak najlepiej i jak najdłużej, a to za sprawą cyklicznych przeglądów konserwacyjnych sprzętu i oprogramowania.

DETEKCJA ZAGROŻEŃ I IM PRZECIWDZIAŁANIE

System nienadzorowany to system niebezpieczny. Jeśli firma posiada dostęp do sieci Internet, stanowi on także możliwość nieautoryzowanego dostępu do informacji poufnych. Jednakże nie tylko z Internetu może przyjść zagrożenie, pomagamy także wykrywać zagrożenia wewnętrzne, jak i luki w systemie i procedurach, które mogą narazić firmę na straty finansowe.

HELPDESK – POMOC LOKALNA ORAZ ZDALNA

Bardzo często problemy pojawiają się w trakcie pracy w momencie kiedy się ich nie spodziewamy, w takich sytuacjach sprawdza się tylko szybka pomoc telefoniczna ze strony doświadczonego informatyka, administratora lub programisty. Gwarantujemy dostęp do naszych specjalistów 24 godziny na dobę.

Powierzenie naszej firmie profesjonalnej opieki technicznej nad sprzętem komputerowym (opieka informatyczna firm w Poznaniu) i danymi pomoże ustrzec Państwa przed dotkliwymi stratami, jakie mogą powstać podczas użytkowania systemów informatycznych. Nasza firma dysponuje pracownikami o wysokich kwalifikacjach, zapewnia ciągłość i wysoki poziom obsługi. Jednocześnie gwarantujemy pełną, zagwarantowaną w umowie, poufność wszystkich procesów administracyjnych i powierzonych informacji.

W ramach umowy nasi specjaliści służą profesjonalnym doradztwem oraz mogą brać udział we wdrożeniach nowych systemów informatycznych lub wspomagać wdrożenia prowadzone przez firmy trzecie. Oferujemy również szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi komputera, obsługi programów biurowych, podstaw Internetu itd. Umowa może również obejmować obsługę istniejących oraz instalację nowych serwerów opartych o systemy operacyjne: Linux, Windows, FreeBSD, Novell Netware. Aby zminimalizować potencjalne straty związane z awarią lub spowodowane innymi czynnikami oferujemy Państwu szeroką gamę rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Przy podpisaniu umowy outsourcingowej jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bardzo korzystne ceny na szeroko pojęty sprzęt komputerowy (komputery, drukarki, serwery, urządzenia sieciowe itd.) oraz oprogramowanie.

obsługa informatyczna firm z Poznania

informatyk z PoznaniaOferujemy elastyczne modele współpracy outsourcingowej w postaci obsługi informatycznej firm z Poznania, które pozwalają czasowo powiększyć zespół informatyczny o dodatkowych specjalistów, bez potrzeby zatrudniania ich na stałe. Dzięki temu umożliwiamy naszym Klientom zaangażowanie specjalistów IT (m.in. Kierowników Projektów, Analityków, Architektów, Programistów, Administratorów, Testerów) na konkretny czas, dokładnie wtedy, kiedy jest na nich zapotrzebowanie. Obsługa informatyczna firm z Poznania czyli Outsourcing kadry IT to rozwiązanie, które pozwala skutecznie optymalizować koszty realizowanych projektów informatycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.